Wesela, studniówki, bale, karaoke Oprawa muzyczna wesel Łączymy pokolenia

Nasz skład jest dwuosobowy z podziałem na role: Dj + Wodzirej. Ukończyliśmy Wydział Artystyczny na Uniwersytecie Marii – Curie Skłodowskiej w Lublinie w klasie fortepianu oraz akordeonu.  Przez ponad 14 lat pracy na scenie jako muzycy, soliści i konferansjerzy zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które procentuje w czasie prowadzenia imprez każdego charakteru. Umiejętności zdobyte na studiach z dziedzin takich jak: śpiew, taniec, rytmika, logopedia pozwalają nam na swobodną pracę na scenie i elastyczny kontakt z ludźmi.

Każdego roku jesteśmy uczestnikami prestiżowych Kursów Wodzirejów Wesel i Zabaw Bezalkoholowych organizowanych
w Katowicach. Podczas czterodniowego kursu zdobywamy wiedze zarówno teoretyczną jak i praktyczną, z której czerpiemy inspirację
w czasie prowadzenia imprez.

Nasza oprawa muzyczna obejmuje przede wszystkim:

  • wesela
  • imprezy firmowe oraz integracyjne
  • dancingi
  • imprezy o charakterze rodzinnym (rocznice ślubu, komunie)
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • muzyczne imprezy dla dzieci
  • Karaoke

Aby zapewnić jak najlepszą jakość naszych usług, zainwestowaliśmy w najlepszej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne, które sprawdza się w każdych warunkach i konfiguracji. Zestawy nagłośnieniowe zawsze dobierane są do ilości gości i preferencji zleceniodawcy. Jako nieliczni na rynku zawsze mamy ze sobą dwa zupełnie niezależne zestawy nagłośnieniowe - podstawowy oraz awaryjny (w razie nieprzewidzianych sytuacji),    a również w związku z tym że gramy na "żywych" instrumentach damy sobie radę nawet bez prądu :)

 

NOWOŚĆ!

Nowością w naszej ofercie jest DEKOROWANIE SAL ŚWIATŁEM, które realizujemy za pomocą specjalnego oświetlenia sceniczno-architektonicznego takich jak, oświetlacze, belki LED, PAR-y, Ruchome głowy, Projektory Gobo i oczywiście sterownik za pomocą którego sterujemy światłem  w czasie rzeczywistym. Dzięki zastosowaniu takich technologii praktycznie każdą salę możemy zmienić w wyjątkowe i wręcz bajkowe miejsce. To oferta dla wszytskich tych, którzy chcą mieć wpływ jak ma wyglądać miejsce do którego zapraszają swoich gości lub kontrahentów.

        

Sale na pozór ciężkie do zaranżowania, z dużą ilością przeszkleń lub ciemnych ścian zamieniamy w naprawdę wyjątkowe miejsce zapierające dech w piersiach!

          

 

Gwarantujemy elastyczność, profesjonalne podejście do powierzonego zlecenia, własny transport (gramy na terenie całego kraju), nienaganna kulturę osobistą, bogaty repertuar oraz głowy pełne pomysłów na dobrą i udaną zabawę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, a z miłą chęcią przedstawimy Państwu nasz szczegółowy program artystyczny.

 

 

 

 

 

 

Firma Agencja Artystyczna Anna Chodelska zastrzega sobie Prawa Autorskie do treści niniejszej strony. Kopiowanie i powielanie tekstów, zdjęć i obiektów graficznych bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

Wykonanie strony www : DevilArt