Wesela, studniówki, bale, karaoke Oprawa muzyczna wesel Łączymy pokolenia

                

          Każdy, kto organizuje wesele, pragnie, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Elementem kluczowym dla wielu stawianym na równi z wyborem miejsca gdzie odbywać się impreza lub, jakie menu będzie serwowane, pojawia się wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. Najczęściej dylemat pojawia się, gdy mamy zadecydować czy na wesele zaprosić klasyczny zespół weselny czy może wybrać bardziej nowoczesna formę zabawy przy muzyce prezentowanej z płyt przez dj-a, który przez cały wieczór współpracuje z wodzirejem, który nie tylko zaaranżuje najważniejsze elementy uroczystości, ale dodatkowo zadba o właściwy przebieg całej imprezy. 

 

Jakie są kluczowe różnice między wodzirejem na weselu i zespołem muzycznym??? 

Muzyka prezentowana na parkiecie to wyłącznie znane i przede wszystkim oryginalne wykonania utworów, które doskonale znamy i co daje większą motywację żeby pojawić się na sali tanecznej.

 

Zdecydowana większość zespołów muzycznych ogranicza się, jedynie do konkursów oczepinowych. Wodzirej skupia się bardziej na zabawach, które przeprowadza w trakcie całego wesele, co zdecydowanie bardziej przypada do gustu gościom, nie mówiąc już o doskonałej formie integracji. Zabawy inicjowane przez wodzireja, które na celu mają jedynie dobrą wspólną zabawę, a nie wystawianie na "próbę" pojedynczych osób na oczach pozostałych biesiadników, błyskawiczne powoduje to, że chętnych gości do spędzania czasu na parkiecie nie brakuje nawet nad ranem.

 


Różnorodność muzycznego repertuaru i nadawanie tym samym nie banalnego stylu to największa domena imprezy prowadzonej przez wodzireja wspomaganego przez dj-a.


Zdecydowanie dłuższe bloki muzyczne to również jedna z większych zalet, które docenią osoby lubiące tańczyć dłużej niż kilka piosenek, taka sytuacja szczególnie odczuwana jest po północy, gdzie tzw. set trwający 2 lub 3 godziny to standard.

 

  

Para Młoda może dynamicznie wpływać na przebieg wesela nawet w trakcie jego trwania, bardzo często zdarza się, że sytuacja lub chwila na weselu wymaga specyficznego repertuaru, nie zaplanowanej wcześniej wyjątkowej dedykacji, czy pojawienie się atrakcji przygotowanie np. przez przyjaciół nowożeńców. Dzięki praktycznie nieograniczonemu repertuarowi, bardzo szerokiemu zapleczu technicznemu, często zdarzało nam się sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Dodatkowo podpierając się umiejętnościami zagrania na żywych instrumentach podwajamy swoje możliwości prawidłowego wyjścia z sytuacji nieprzewidzianych. 

 

 

 

 

Czym wyróżniamy sie z pośród ofert innych prezenterów muzycznych?

Wyższe wykształcenie muzyczne na Wydziale Artystycznym UMCS podbudowanie I stopniem Szkoły Muzycznej oraz ogromne doświadczenie sceniczne, pozwala nam spojrzeć na prezentowane utwory zupełnie w inny sposób. Nabyte umiejętności śpiewanie często przydają nam się podczas zabaw na parkiecie, bo jednym z wielu utworów, które muszą być zaśpiewane na żywo od początku do końca jest np. "Rudy się żeni"  Takie przeboje koniecznie muszą być zaśpiewane!

 

 

 

 

 

 

 

Na spotkaniu wspólnie z Parą Młodą decydujemy o rodzaju przywitania, muzyce na pierwszy taniec, repertuarze, składzie instrumentalnym oraz przeprowadzanych przez nas zabawach. Zachęcam zawsze przy tej okazji zawsze do stworzenia listy hitów, które bez względu na wszystko muszą się pojawić. Jako nie liczni mamy również pakiet zabaw dla dzieci, które zazwyczaj zupełnie są ignorowane, przy planowaniu wesela, a co za tym idzie goście, którzy przybyli ze swoimi pociechami nie do końca mogą oddać się beztroskiej zabawie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Bogaty i niczym nie skrępowany repertuar pozwala nam łączyć różne style i gatunki muzyczne, tak, aby nie zabrakło tradycyjnych hitów weselnych, ale również żeby mieć możliwość wyrażenia charakteru i osobowości Pary Młodej.

 

 

 

 

 
   

 Tradycyjna Biesiada za stołami:

Mimo tego, że wesele odbywa się współpracy dj + wodzirej mamy możliwość przerwach na posiłki zaśpiewać a nawet zagrać utwory, które z pewnością przypadną do gustu osobą ceniącym elementy wesela klasycznego.  Dzięki systemowi mikrofonów bezprzewodowych zintegrowanemu z niezależnym nagłośnieniem na sali jadalnej, możemy poprowadzić taką zabawę w zupełnie nie standardowy sposób, a co ciekawsze wszyscy goście również będą mogli czynnie wziąć udział w zabawie i wykazać się umiejętnościami wokalnymi. To doskonała atrakcja nie tylko dla starszego grona  biesiadników, repertuar jest tak przygotowany i zaprezentowany, że porywa do śpiewu wszystkich gości. Z nami zabawa jest cały czas!

 

 


 

 

Z przyjemnością zapraszamy na spotkanie, na którym odpowiem na wszystkie ewentualne pytania dotyczące muzycznej oprawy wesela, przedstawimy nasze nie standardowe pomysły, doradzę i wyjaśnię wszystkie kwestie interesujące Młodą Parę. Istnieje możliwość obejrzenia płyt DVD z wesel, które prowadziliśmy. Niestety nie wysyłam takich materiałów pocztą.

                                                                 

 

Firma Agencja Artystyczna Anna Chodelska zastrzega sobie Prawa Autorskie do treści niniejszej strony. Kopiowanie i powielanie tekstów, zdjęć i obiektów graficznych bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

 

Wykonanie strony internetowe: DevilArt